Informacje ogólne

GWE POL-BUD Sp. z o.o. - firma z tradycją

Firma GWE POL-BUD Sp. z o.o. istnieje na rynku od roku 1976. Początkowo jako przedsiębiorstwo państwowe, później jako spółka związana z koncernem PREUSSAG. Od 1998 roku spółka wchodzi w skład grupy German Water and Energy, która koncentruje swoją działalność na produkcji i dystrybucji produktów stosowanych w poszukiwaniu, wydobywaniu i transporcie wody. Gwarantuje  ich najwyższą jakość oraz fachowe doradztwo techniczne. Od 2007 roku firmy z grupy GWE należą do działu Resources – międzynarodowego koncernu BAUER A.G. Zakres działalności działu obejmuje wszystkie zagadnienia dotyczące środowiska, energii, wody i surowców.

German Water and Energy Group

Grupa GWE koncentruje swą działalność na produkcji i dystrybucji produktów stosowanych w poszukiwaniach, wydobywaniu i transporcie wody, gwarantując ich najwyższą jakość. Nieodzownym elementem działań grupy GWE jest rozwój. Produkty od lat sprzedawane są przez doskonale znaną na rynku europejskim i cieszącą się dużym zaufaniem wśród klientów spółki GWE Pumpenboese GmbH.

Marka GWE German Water and Energy jest liderem w swojej branży a nieustanny rozwój i tworzenie nowych struktur na terenie całej Europy gwarantuje umacnianie tej pozycji. Od ponad 70 lat spółki wchodzące w skład grupy GWE oferują swoje najwyższej jakości produkty na terenie całego świata. Od roku 2007 firmy należące do grupy GWE wchodzą w skład działu „RESOURCES” firmy BAUER AG. Zakres działalności obejmuje wszystkie zagadnienia związane z środowiskiem, energią, wodą  i surowcami. Dział „RESOURCES” został podzielony na poszczególne departamenty: materiały (GWE), górnictwo i środowisko.

Misja i wizja

Grupa GWE dostarcza na terenie całej Europy kompleksowe rozwiązania z dziedziny wydobycia i transportu wody, energii oraz środowiska, obejmujące nowoczesne produkty oraz najwyższy poziom obsługi i doradztwa technicznego, stając się dzięki temu zaufanym partnerem swoich klientów.

Firmy wchodzące w skład koncernu GWE nieustannie doskonalą swoje umiejętności i zdolności oraz gromadzą zasoby i usprawniają procesy, niezbędne do ciągłego i dynamicznego wzrostu, umożliwiającego dotarcie do coraz większego grona klientów i dostarczenie optymalnych rozwiązań, które tym samym zapewnią im najlepsze z możliwych korzyści.

Swoją siłę grupa opiera na zaangażowaniu pracowników, którym stwarza najlepsze warunki do ich własnego rozwoju oraz urzeczywistniania obranej przez firmę wizji, a także na partnerskiej współpracy. Grupa GWE koncentruje się na rozwoju, produkcji i dystrybucji produktów najwyższej jakości, stosowanych w znajdywaniu, wydobywaniu i transporcie oraz w dystrybucji wody.

Chociaż produkty te od lat sprzedawane są przez spółkę GWE Pumpenboese GmbH, to właśnie marka GWE German Water and Energy będzie w przyszłości liderem – zwłaszcza za granicą i w krajach, w których GWE tworzy nowe struktury. W GWE prowadzone są wspólnie działalności z klientami w celu wprowadzania ulepszeń i usuwania problemów.

Zasady i cele
  • Osiągnięcie jak największego zadowolenia klienta
  • Oferowanie produkty najwyższej jakości
  • Zapewnienie wielu atrakcyjnych miejsc pracy
  • Pozycja lidera na rynku